header-img

Jaunumi

Recommendations: in place

Dear customers and suppliers,

As Latvian government and most of EU governments have announced emergency situation we have put forward a number of initiatives to prevent the spreading of COVID-19/ Coronavirus.

All employees who can work from home are encouraged to do so. As well, we are not sending employees abroad until the situation is better.

Production is planned so that all ongoing orders are not affected. 

All World Health Organization's recommendations are implied during process.

Our supply chain is not affected and we foresee it won’t be in upcoming months. 

All truck arrival for loading and unloading must be announced 1 day before arrival. Truck drivers must keep themselves in safe 2m distance. Drivers are not allowed to leave perimeter of truck without invitation.

Please contact your sales representative for any additional information.

Wishing good health for all of you.

PRECO team

 

 

Ļ.cien. klienti un piegādātāji,

Tā kā Latvijas valdība un vairums Eiropas valstis ir izsludinājušajās ārkārtas stāvokli dēļ Kroņvīrusa Covid-19, uzņēmums Preco arī ir ieviesis sekojošu piesardzības pasākumus.

Visi darbinieki kuri var strādāt attālināti, tiek iedrošināti to darīt. Visi ārvalstu komandējumi tiek atcelti, līdz situācija uzlabojas.

Ražošana tiek plānota tā, lai visus tekošos pasūtījumus spētu piegādāt laikā . Ievērojam noteiktās Pasaules Veselības Orgnaizācijas rekomendācijas procesa laikā.

Piegādes šobrīd neietekmē ražošanas procesus un mēs neparedzam iztrūkumus tuvāko mēnešu laikā. 

Par visām piegādēm un atkraušanām lūdzam brīdināt 1 dienu pirms ierašanās un neplānot ierašanos bez apstiprinājuma. Autovadītājiem ir jāievēro vismaz 2m drošs attālums no personāla. Vadītājam ir aizliegts pārvietoties ārpus automobiļa robežas bez uzaicinājuma.

Lai saņemtu informāciju par saviem pasūtījumiem un to piegādēm, lūdzam sazināties ar pārdošanas menedžeriem.

Par preču piegādi lūdzam sazināties ar Jāni Frīdenbergu +371 24117174.

Vēlot stipru veselību,

PRECO komanda

 

 

Atpakaļ
img