Lentas transportieri L

PRECO L modeļa lentas transportieri ir paredzēti birstoša materiāla, kas tiek izmantots lauksaimniecības, pārtikas un citās industrijās, horizontālai transportēšanai. Lai nodrošinātu nepārtrauktu darbību, lentas transportieru ražīgums ir saskaņots ar pārējām PRECO transportēšanas iekārtām. Lentas transportieri ir paredzēti tilpņu uzpildīšanai. Tas nozīmē ka šo transportieru teorētiskais ražīgums būs lielāks nekā kausiņu elevatoriem vai padeves transportieriem. Lentas transportierus var izmantot arī kā padeves transportierus, bet tādā gadījumā tos ir nepieciešams aprīkot ar materiāla plūsmas regulēšanas ierīcēm.

Lentas transportieru korpuss ir ražots no cinkotām tērauda loksnēm (275 g/m2), atbilstoši Eiropas Savienības Mašīnu direktīvas 2006/42/EU, Zemsprieguma Elektroiekārtu direktīvas 2014/35/EU un ISO 12100:2010 standartiem.

Modeļu ražīgums norādīts graudiem ar blīvumu 750 kg/m3 , mitrumu 15 % un noteiktam lentas ātrumam. Jāņem vērā ka mitruma palielinājums par katru 1% virs 15% samazina transportiera ražīgumu par 3-4 %.

Standarta aprīkojums:

  • Spriegošanas sekcija ar apgriezienu sensoru (A)
  • Pagarinājumi ar savilcēm, ar augšējiem un atpakaļgaitas ruļļiem (B)
  • Piedziņas sekcija ar motorreduktoru (C)
  • Antistatiska Y tipa lenta (D)

L-instrukcija_LV_2022-21-12.pdf

SAZINIETIES AR MUMS

Kontakinformācija

Dravnieku iela 16, Lielvārde, Ogres novads, LV-5070, Latvija