Ķēdes transportieri K, tips B

PRECO K modeļa B tipa ķēdes transportieri ir specifiski paredzēti graudu pieņemšanas bedrēm. Transportiera motorreduktoram, jau standarta aprīkojumā, ir ierēķināta motora jaudas rezerve pieņemšanas bedres apstākļiem un darbam ar frekvenču pārveidotāju. Motorreduktora apgriezieni B tipa transportierim neatšķiras no parastā K modeļa ķēdes transportiera. Lai saglabātu saskaņota ražīguma principu, divpusējās iebires ir aprīkotas ar plūsmas regulēšanas aizbīdņiem. Tas ļauj regulēt graudu līmeni transportiera iekšpusē, lai varētu saglabāt tālāko materiāla transportēšanas sistēmas darbību bez pārslodzes un ar maksimālo plūsmas ātrumu.

Ķēdes transportieru korpuss ir izgatavots no cinkotām tērauda loksnēm (275 g/m2), atbilstoši Eiropas Savienības Mašīnu direktīvas 2006/42/EU, Zemsprieguma Elektroiekārtu direktīvas 2014/35/EU un ISO 12100:2010 standartiem.

Modeļu ražīgums norādīts graudiem ar blīvumu 750 kg/m3 , mitrumu 15 % un noteiktam ķēdes ātrumam. Jāņem vērā ka mitruma palielinājums par katru 1% virs 15% samazina transportiera ražīgumu par 3-4 %.

Standarta aprīkojums:

  • Spriegošanas sekcija (A)
  • Divpusējās iebires ar savilcēm (B)
  • PEHD pretizdiluma grīdas loksne, t = 10 mm
  • Ķēde, FV tips ar piemetinātām lāpstiņām
  • Piedziņas sekcija ar motorreduktoru, inspekcijas logu un pārplūdes membrānu (C)
  • Izbire (D)

K_data_sheet_lv_2020-1.pdf

K_instrukcija_LV_2022-26-10.docx

SAZINIETIES AR MUMS

Kontakinformācija

Dravnieku iela 16, Lielvārde, Ogres novads, LV-5070, Latvija