header-img

Par Preco

Mēs esam graudu pirmapstrādes iekārtu eksperti — šajā nozarē darbojamies jau kopš 1994. gada, un šobrīd esam vienīgie šādu iekārtu ražotāji Latvijā. Mācoties no labāko skandināvu ražotāju pieredzes, gadu gaitā esam gan audzējuši savas ražošanas jaudas, gan nemitīgi slīpējuši savas komandas zināšanas. Augot līdzi saviem klientiem un meklējot arvien jaunus un efektīvus risinājumus, esam uzturējuši savā komandā jaunrades enerģiju un nemainīgu atbildību par sava darba kvalitāti. 

Iespaidīgas  ražošanas jaudas

Preco graudaugu, lopbarības augu, pākšaugu, sēklu un citu birstošu produktu transportēšanas un kaltēšanas iekārtas top 8000 kvadrātmetru lielās ražošanas platībās. Tās projektē un ražo pieredzējuši un augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj atrast un īstenot piemērotāko risinājumu jebkura izmēra un specifikas saimniecībai, sākot no neliela ģimenes biznesa līdz lieljaudas ražotnei. Uzņēmuma ražotās iekārtas top uz mūsdienīgām pančošanas, lāzergriešanas, plazmas griešanas un metāla locīšanas  iekārtām.

Nozīmīgi kvalitātes vērtējumi

Preco produktu kvalitāti apliecina gan  Latvijas, Eiropas un NVS valstu lauksaimnieku atzinīgais vērtējums,  gan arī Conformité Européenne un EAC sertifikāti. 

Individuāli risinājumi

Mums rūp Jūsu saimniecības stabilitāte un izaugsme. Tāpēc mēs ne tikai piedāvājam elastīgus risinājumus, pielāgojot tos  Jūsu saimniecības vajadzībām, bet arī gādājam par iekārtu operatīvu piegādi, sniedzam garantiju un izvēlamies profesionālus servisa partnerus. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu par iespējām aprīkot Jūsu saimniecību ar mūsu uzticamajām  iekārtām.  

img
img